Anna Bek
Anna Bek Nauczyciel chemii

Jestem absolwentką Wydziału Chemii na Uniwersytecie Łódzkim, a także ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Moją specjalnością i zamiłowaniem jest chemia organiczna i geografia regionalna. Doświadczenie zawodowe zdobyłam ucząc w gimnazjum, szkole średniej, policealnej i wyższej. Praca z całym przekrojem wiekowym moich uczniów wzmocniła wiedzę z zakresu psychologii i pedagogiki. Młodzi ludzie mają ogromny potencjał, świeże pomysły, a ja każdego dnia staram się im pomagać w odkrywaniu siebie. Moją pasją jest sport – gram w badmintona, pływam, bawię się w off-road, a także astronoma i podróżnika. Wiele pogodnych nocy spędzam poza miastem obserwując nocne niebo.